Twój e-mail:

Data ślubu

Rodzaj ceremoni

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zdecydowani? To do dzieła :-)

      Jednocześnie staram się nie wychodzić przed szereg, a jedynie dokumentować wszystko ze szczegółami.  Prawdziwe i szczere uczucia, miłość i radość, a także rodzinne ciepło nie wymagają reżyserowania i to wszystko, co powinien nieść ze sobą film ślubny.

      Piękny Maj sfilmuje Wasz dzień z iście hollywodzkim rozmachem, a 5 lub 6 godzin materiału pozwoli nam wyselekcjonować ten najciekawszy, by powstał 20-minutowy film ślubny w 4K oraz teledysk ślubny, którymi zachwyci się każdy.

     Odpowiednie światło, muzyka i Wy jako główni bohaterowie wszystkich scen, pełni naturalności, w odświętnych stylizacjach i z miłością w oczach, to gwarancja, że podczas seansu nikt nie będzie ziewał, a niejednej bliskiej osobie zakręci się łezka w oku. Świetną jakość moich filmów gwarantują dwie kamery Black Magic Ursa, a także współpraca z towarzyszącym mi zawsze asystentem.

    Dźwięk produkcji filmowych jest zawsze nieskazitelny i zabezpieczony z kilku źródeł. Korzystam nie tylko z kamer, ale i z drona, dzięki temu filmy są ubogacone pięknymi panoramicznymi widokami i zdjęciami z lotu ptaka. Niestraszna nam niesprzyjająca aura, bo zawsze mamy ze sobą dodatkowe, profesjonalne oświetlenie. Dzięki temu nawet przy pochmurnej pogodzie film będzie wyjątkowy.

    W końcu trzeba pamiętać, że deszcz w dniu ślubu w wielu kulturach jest znakiem wspólnego szczęścia małżonków. Naszą pracę rozpoczynamy bladym świtem, a kończymy, gdy oczepinowe zabawy dobiegają końca. Jesteśmy z Wami przez cały ślubny dzień, począwszy od przygotowań, przez ceremonię ślubu, weselne zabawy i wzruszenia, aż po tradycyjne oczepiny.   

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

Zapytaj o szczeguły

Co na podziękowanie dla rodziców? 

Czy może podziękowanie dla rodziców na weselu?

usmiechnięci ludzie

    Podziękowanie dla rodziców to bardzo ważna kwestia. Dziękujemy za nasze wychowanie i trud wychowania. Jest kilka propozycji, moja oferta to filmik i jest teraz trendem wśród par młodych. Czasami młoda para decyduje się, że sama nakręci telefonem ujęcia wstawi zdjęcia, doda grafiki i gotowe. Rodzice wzruszają się na każdą formę to jednak od ich dzieci.
Filmik z podziękowań dla rodziców - cennik. Co składa się na koszt produkcji? Jaka jest cena standardowego filmiku z podziękowań dla rodziców?

Co na podziękowanie dla rodziców?