Twój e-mail:

Data ślubu

Rodzaj ceremoni

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zdecydowani? To do dzieła :-)

      Jednocześnie staram się nie wychodzić przed szereg, a jedynie dokumentować wszystko ze szczegółami.  Prawdziwe i szczere uczucia, miłość i radość, a także rodzinne ciepło nie wymagają reżyserowania i to wszystko, co powinien nieść ze sobą film ślubny.

      Piękny Maj sfilmuje Wasz dzień z iście hollywodzkim rozmachem, a 5 lub 6 godzin materiału pozwoli nam wyselekcjonować ten najciekawszy, by powstał 20-minutowy film ślubny w 4K oraz teledysk ślubny, którymi zachwyci się każdy.

     Odpowiednie światło, muzyka i Wy jako główni bohaterowie wszystkich scen, pełni naturalności, w odświętnych stylizacjach i z miłością w oczach, to gwarancja, że podczas seansu nikt nie będzie ziewał, a niejednej bliskiej osobie zakręci się łezka w oku. Świetną jakość moich filmów gwarantują dwie kamery Black Magic Ursa, a także współpraca z towarzyszącym mi zawsze asystentem.

    Dźwięk produkcji filmowych jest zawsze nieskazitelny i zabezpieczony z kilku źródeł. Korzystam nie tylko z kamer, ale i z drona, dzięki temu filmy są ubogacone pięknymi panoramicznymi widokami i zdjęciami z lotu ptaka. Niestraszna nam niesprzyjająca aura, bo zawsze mamy ze sobą dodatkowe, profesjonalne oświetlenie. Dzięki temu nawet przy pochmurnej pogodzie film będzie wyjątkowy.

    W końcu trzeba pamiętać, że deszcz w dniu ślubu w wielu kulturach jest znakiem wspólnego szczęścia małżonków. Naszą pracę rozpoczynamy bladym świtem, a kończymy, gdy oczepinowe zabawy dobiegają końca. Jesteśmy z Wami przez cały ślubny dzień, począwszy od przygotowań, przez ceremonię ślubu, weselne zabawy i wzruszenia, aż po tradycyjne oczepiny.   

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

Zapytaj o szczeguły

Co na podziękowanie dla rodziców? 

Czy może podziękowanie dla rodziców na weselu?

usmiechnięci ludzie

    Podziękowanie dla rodziców to bardzo ważna kwestia. Dziękujemy za nasze wychowanie i trud wychowania. Jest kilka propozycji, moja oferta to filmik i jest teraz trendem wśród par młodych. Czasami młoda para decyduje się, że sama nakręci telefonem ujęcia wstawi zdjęcia, doda grafiki i gotowe. Rodzice wzruszają się na każdą formę to jednak od ich dzieci.
Filmik z podziękowań dla rodziców - cennik. Co składa się na koszt produkcji? Jaka jest cena standardowego filmiku z podziękowań dla rodziców?

Co na podziękowanie dla rodziców? 

    Czy może podziękowanie dla rodziców na weselu?

Film podziękowania dla rodziców z humorem.
    Zabawny filmik z dużą ilością humoru, tu możesz liczyć na uśmiechy oraz niepowtarzalne momenty na które bardzo fajnie reagują goście weselni. Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin. Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

    Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.
Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Film podziękowania dla rodziców z humorem.
    Forma filmiku zabawnego z dużą ilością humoru, tu możesz liczyć na uśmiechy oraz niepowtarzalne momenty na które bardzo fajnie reagują goście weselni. Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

    Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.
Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Podsumowując:
     
Jest wiele istotnych czynników wpływających na cenę. Jaki budżet należy przeznaczyć na film z podziękowanie dla rodziców ślub. Za najprostszy film podziękowania dla rodziców z humorem to kwota od 1200 zł do 1800 zł do najbardziej wzruszających podziękowań dla rodziców. Bardziej skomplikowane formy to koszt powyżej 2000 tysięcy złotych.

Jak długi jest film z podziękowań dla rodziców. Co składa się na cenę filmu? 
    Rama czasowa to od 3 do 4 minut. W skład filmu wchodzi, przygotowanie scenariuszu oraz scenopisu, dzień zdjęciowy w plenerze oraz jego montaż wraz z udźwiękowieniem.

Co z utworem muzycznym do podziękowań dla rodziców?
   
 
Mam dużą bazę licencjonowanych utworów, które Ci udostępniam w ramach ceny. Możesz także dosłać utwór, który lubisz. Musisz tylko kupić oryginalną płytę z utworem i poprosić o jego użycie. Kupując płytę nabywasz prawa do korzystania z niego nie w celach zarobkowych.

W jakiej formie otrzymam film? 
    
Film otrzymujesz w formie pliku dopasowanego pod projektor na sali. Warto dobrze sprawdzić jakie możliwości techniczne ma sala. Należy także to dobrze domówić z zespołem muzycznym czy też z DJ-em na weselu.

Najbardziej wzruszające podziękowania dla rodziców: cena a jakość.
    To oferta dla młodych par, które przede wszystkim nie mają czasu oraz wolą coś powiedzieć do kamery. Do tego filmu opracowuję scenariusz oraz scenopis, wiemy jak na samym początku będzie wyglądał film i co powiecie.

Co powiedzieć, jak i za co podziękować?
   Jak napisać podziękowanie dla rodziców. Bardzo dobrze sprawdza się forma opowiedzenia lub przywołania wspomnień, nie dziękując co chwila za prawko, za szkołę czy pieniążki. Spokojnie, dostajesz ode mnie jasne wskazówki co powiedzieć i w jakiej formie, jakie kontekstu użyć oraz do czego się odwołać. Mamy dwie opcje: Dostajesz ode mnie rejestrator dźwięku do domu i w spokoju nagrywasz swoją historię. Twoje słowa będą głosem z offu, czyli jakby spoza kadru pod nakręcony materiał zdjęciowy. Opcja druga to, bezpośrednio w dniu zdjęciowym, na wprost do kamery opowiadasz swoją historię. Naturalnie wspieramy całą narrację ujęciami was obu. Są to piękne kadry o wschodzie lub zachodzie słońca na łonie natury, morze, góry sceny plenerowe są nieskończone.


Mamy dwie opcje: 
    Otrzymacie ode mnie rejestrator dźwięku do domu i w spokoju nagrywasz swoją historię. Twoje słowa będą głosem z offu, czyli jakby spoza kadru pod nakręcony materiał zdjęciowy. Opcja druga to, bezpośrednio w dniu zdjęciowym, na wprost do kamery opowiadasz swoją historię. Naturalnie wspieramy całą narrację ujęciami was obu. Są to piękne kadry o wschodzie lub zachodzie słońca na łonie natury, morze, góry sceny plenerowe są nieskończone.

Nie wychodź jeszcze, zajrzyj na Blog - Tu zobacz pełne filmy.

ikona

  Film Ślubny - Oferta

- z iście hollywodzkim rozmachem i zawsze szczęśliwym zakończeniem.

Towarzyszenie Wam w jednym z najważniejszych dni Waszego życia jest dla mnie zawsze wyjątkowym wyróżnieniem.

To powinniście wiedzieć, zanim zabukujecie termin, czyli odpowiedzi na FAQ:

     Posiadam pozwolenie z kurii na filmowanie w kościele. Wszystkie warunki zapisane są w umowie, którą zawieramy wraz z wpłaceniem przez Was zadatku. Dojazd do 100 km od Poznania jest wliczony w cenę, a powyżej tej odległości doliczana jest dodatkowa opłata, która zostanie ustalona w umowie. Zdjęcia plenerowe mogę wykonać w innym dniu, ale oczywiście musimy się na to wcześniej umówić. Zawsze rekomenduję jednak wykorzystanie krótkiej chwili w czasie wesela. W końcu emocje tego dnia są nie do podrobienia i warto je uwiecznić. 

    Piękny Maj zapewni Wam Waszą historię ślubną zapisaną w kadrach. Warto zdecydować się na tę wyjątkową ofertę i niezwykłą pamiątkę, która przypomni Wam wyjątkowe