© Piękny Maj 2021 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

etui na pendrive
Wnętrze samochodu

Jak wygląda dzień ślubu?

Jestem z Wami od przygotowań do oczepin. Działam szybko, sprawnie i z uśmiechem.
Dbam o porządek dnia i  służę pomocą. Nie ustawiam Was i nie kreuję sztucznych pozycji. Staram się aby atmosfera była radosna i bezstresowa. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi być w każdym miejscu i o właściwej porze. Zależy mi na tym abyście otrzymali najpiękniejszą pamiątkę na całe życie która będzie cieszyć Was dziś i za 30 lat. 
Pracuję z asystentem, ślub filmujemy kamerami filmowymi Black Magic Ursa.
Dźwięk zabezpieczamy z dwóch źródeł oraz zawsze mamy ze sobą oświetlenie. Trudne warunki nie sprawiają nam kłopotu. 

 

ikona youtube
ikonka facebook

Oferta filmu ślubnego

Zapytaj o szczeguły

Co na podziękowanie dla rodziców? 

Czy może podziękowanie dla rodziców na weselu?

usmiechnięci ludzie

Podziękowanie dla rodziców to bardzo ważna kwestia. Dziękujemy za nasze wychowanie i trud wychowania. Jest kilka propozycji, moja oferta to filmik i jest teraz trendem wsród par młodych.Czasami młoda para decyduje się, że sama nakręci telefonem ujęcia wstawi zdjęcia, doda grafiki i gotowe. Rodzice wzruszają się na każdą formę to jednak od ich dzieci.
Filmik z podziękowań dla rodziców - cennik. Co składa się na koszt produkcji? Jaka jest cena standardowego filmiku z podziękowań dla rodziców?

Co na podziękowanie dla rodziców? 

Czy może podziękowanie dla

rodziców na weselu?

Film podziękowania dla rodziców z humorem.
Forma filmiku zabawnego z dużą ilością humoru, tu możesz liczyć na uśmiechy oraz niepowtarzalne momenty na które bardzo fajnie reagują goście weselni.Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin. Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.
Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Film podziękowania dla rodziców z humorem.
Forma filmiku zabawnego z dużą ilością humoru, tu możesz liczyć na uśmiechy oraz niepowtarzalne momenty na które bardzo fajnie reagują goście weselni.Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Zazwyczaj jest to jeden dzień zdjęciowy, na który zabieracie stare zdjęcia, różne stylizacje w końcu ubiory. To jest forma, gdzie para nic nie mówi tylko w rytm wybranej muzyki pokazuje ilustracje oraz plansze ze zdjęciami czy grafikami. Wybieramy miejsce plenerowe i tam kręcimy ujęcia, to kwestia kilku godzin.
Pamiętaj, że najwięcej czasu zajmują przygotowania do nagrania. Samo nagranie to duża porcja zabawy i zajmuje o wiele mniej czasu.

Podsumowując: jest wiele istotnych czynników wpływających na cenę. Jaki budżet należy przeznaczyć na film z podziękowanie dla rodziców ślub. Za najprostszy film podziękowania dla rodziców z humorem to kwota od 1200 zł do 1800 zł do najbardziej wzruszających podziękowań dla rodziców.Bardziej skomplikowane formy to koszt powyżej 2000 tysięcy złotych.
Jak długi jest film z podziękowań dla rodziców. Co składa się na cenę filmu? Rama czasowa to od 3 do 4 minut. W skład filmu wchodzi, przygotowanie scenariuszu oraz scenopisu, dzień zdjęciowy w plenerze oraz jego montaż wraz z udźwiękowieniem.
Co z utworem muzycznym do podziękowań dla rodziców? Mam dużą bazę licencjonowanych utworów, które Ci udostępniam w ramach ceny. Możesz także dosłać utwór, który lubisz. Musisz tylko kupić oryginalną płytę z utworem i poprosić o jego użycie. Kupując płytę nabywasz prawa do korzystania z niego nie w celach zarobkowych.
W jakiej formie otrzymam film? Film otrzymujesz w formie pliku dopasowanego pod projektor na sali. Warto dobrze sprawdzić jakie możliwości techniczne ma sala. Należy także to dobrze domówić z zespołem muzycznym czy też z DJ-em na weselu.

Najbardziej wzruszające podziękowania dla rodziców: cena a jakość.
To oferta dla młodych par, które przede wszystkim nie mają czasu oraz wolą coś powiedzieć do kamery. Do tego filmu opracowuję scenariusz oraz scenopis, wiemy jak na samym początku będzie wyglądał film i co powiecie.

Co powiedzieć, jak i za co podziękować? Jak napisać podziękowanie dla rodziców.
Bardzo dobrze sprawdza się forma opowiedzenia lub przywołania wspomnień, nie dziękując co chwila za prawko, za szkołę czy pieniążki. Spokojnie, dostajesz ode mnie jasne wskazówki co powiedzieć i w jakiej formie, jakie kontekstu użyć oraz do czego się odwołać.Mamy dwie opcje: Dostajesz ode mnie rejestrator dźwięku do domu i w spokoju nagrywasz swoją historię. Twoje słowa będą głosem z offu, czyli jakby spoza kadru pod nakręcony materiał zdjęciowy.Opcja druga to, bezpośrednio w dniu zdjęciowym, na wprost do kamery opowiadasz swoją historię. Naturalnie wspieramy całą narrację ujęciami was obu. Są to piękne kadry o wschodzie lub zachodzie słońca na łonie natury, morze, góry sceny plenerowe są nieskończone.

Mamy dwie opcje: Dostajesz ode mnie rejestrator dźwięku do domu i w spokoju nagrywasz swoją historię. Twoje słowa będą głosem z offu, czyli jakby spoza kadru pod nakręcony materiał zdjęciowy. Opcja druga to, bezpośrednio w dniu zdjęciowym, na wprost do kamery opowiadasz swoją historię. Naturalnie wspieramy całą narrację ujęciami was obu. Są to piękne kadry o wschodzie lub zachodzie słońca na łonie natury, morze, góry sceny plenerowe są nieskończone.

Co mówią o mnie?

Gwarancję najwyższej jakości

Film ślubny 20 minut w jakości 4 k,
dopasowany pod każde urządzenie 

Teledysk ślubny 

Co otrzymujecie?

Pendrive w spersonalizowanym etui

Film zawiera wszystkie najważniejsze elementy dnia, gwarantuję że nie zabrakanie Wam pięknych momentów i wzruszających chwil.
Przykładam ogromną wagę do koloru od lat pracuję jako kolorysta filmowy w studiu korekty barwnej

ikona