Zdjęcia praga

 

     Jestem Jarek.

Zawodowo jestem kolorystą oraz operatorem filmowym, potrafię siedzieć godzinami nad montażem, kolorem tak aby wszystko tworzyło zgraną całość ! To jest moja słabość ale i zaleta.  Chcę by moje filmy były dla Was wspaniałą pamiątką.

  Mam wspaniałą rodzinę która wspiera mnie na każdym kroku. Dla niej zaakceptowałem kota w domu z którym początki nie były łatwe. Facet z facetem musiał się dogadać! Ale dogadaliśmy się i teraz jesteśmy kumplami.

  Bardzo lubię oglądać filmy o czymś, mądre, z historią. Często wracam do klasyki w zdjęciach i filmach ona bardzo mnie inspiruje. Otwiera umysł i zwraca uwagę na proste ale bardzo ciekawe formy. Quentin Tarantino Ingmar Bergman,Lars von Trier, Bogdan DziworskiTerrence Malick to  nazwiska które cenię i szanuje za całokształt pracy twórczej.

  Odpoczywam aktywnie i jestem człowieka który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Dlatego lubię pojechać gdzieś dalej na plener ślubny, poznać nowe miejsca i spędzić z Wami kreatywnie czas. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i pomysł na film. Dla mnie nie ma niedostępnych miejsc i nudnej historii o miłości.

Zależy mi by zrobić  rzetelny i dobry film ślubny.

Każda historia jest dla mnie ciekawa bo ludzie są inni i inaczej postrzegają świat, inaczej czują i widzą, czymś innym się inspirują i interesują. To jest dla mnie cenne i tworzy początek historii o  Was.

 

 Podoba Ci się to co robię? Chcesz zadać mi pytanie?

NAPISZ DO MNIE

 

To ja moja córka i nasze wygłupy :-) Lubimy gdy jest wesoło!

ikona youtube
ikonka facebook

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Numer telefonu do kamerzysty

tel: 515-180-937

 kontakt@pieknymaj.eu

 

Cześć!

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona
ikona