Jestem operatorem filmowym nie tylko z zawodu ale przede wszystkim z powołania.  Zostałem filmowcem bo o coś mi w życiu chodzi. To "coś" to rzeczy najprostsze, a jednocześnie, najtrudniejsze. Prawda, rzetelność, uczciwość.  Wasze filmy ślubne muszą dla Was być wspaniałą pamiątką.

    Mam wspaniałą rodzinę która wspiera mnie na każdym kroku. Dla niej zaakceptowałem kota w domu z którym początki nie były łatwe. Facet z facetem musiał się dogadać! Ale dogadaliśmy się i teraz jesteśmy kumplami.

   Inspirują mnie filmy o czymś, mądre, z historią. Często wracam do klasyki w zdjęciach i filmach ona bardzo mnie inspiruje. Otwiera umysł i zwraca uwagę na proste ale bardzo ciekawe formy. Quentin Tarantino Ingmar BergmanLars von Trier, Bogdan DziworskiTerrence Malick to  nazwiska które cenię i szanuje za całokształt pracy twórczej.

   Odpoczywam aktywnie i jestem człowiekiem który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Dlatego lubię pojechać gdzieś dalej na plener ślubny, poznać nowe miejsca i spędzić z Wami kreatywnie czas. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i pomysł na film. Dla mnie nie ma niedostępnych miejsc i nudnej historii o miłości.

 Podoba Ci się to co robię? Chcesz zadać mi pytanie?

NAPISZ DO MNIE

To ja moja córka i nasze wygłupy :-) Lubimy gdy jest wesoło!

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Numer telefonu do kamerzysty

tel: 515-180-937

 kontakt@pieknymaj.eu

 

Zdjęcie moja ukochana żona  Nika Witoń Fotografia

O mnie

 Jarek Witoń Wasz Filmowiec Ślubny

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona
ikona
wideo filmowanie ślubów