© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

       Podczas przygotowań do ślubu i wesela nie ma chyba bardziej ekscytującego momentu dla przyszłej panny młodej, niż wybór i zakup sukni ślubnej. Mnogość krojów i fasonów jest ogromna, niestety podobnie jak ceny, które oscylują w granicach kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych! Wiele dziewczyn uważa, że nie ma wyboru i  i szykuje się na ten spory wydatek. Jednak wcale nie musi tak być! Są również kobiety, które decydują się kupić suknię ślubną za niecałe 200 zł! To cena jak z bajki! Czy w takiej sukni można wyglądać świetnie?

Nieważne co nosisz, lecz jak to nosisz…

         Bycie glamour to coś więcej niż to, co na siebie zakładasz, ale sposób w jaki się nosisz i jaki wpływ wywierasz tym na innych… Powiedział kiedyś Tom Ford. Miał rację: można mieć najdroższą suknię ślubną, ale jeśli nie ma się w sobie szyku, klasy i elegancji, to kreacja z pewnością nam ich nie doda. Chodzi o “to coś” co ma się w sobie - coś nieuchwytnego, co sprawia, że nawet okryta prześcieradłem potrafisz przyćmić kogoś ubranego w kaszmir, atłasy i diamenty. Tę tezę potwierdziło też wiele znanych aktorek i piosenkarek, m.in. Beyonce i Angelina Jolie, które zakładając na czerwony dywan sukienki z second-handu udowodniły wszystkim kobietom na świecie, że nieważne jest to, co nosisz, lecz JAK to nosisz. 

Kupiła przez internet suknię ślubną za 150 złotych. Zdradziła, czy to był dobry pomysł.

25 października 2022

  # Czy niepowtarzalne sukienki na wesele muszą tak wiele kosztować.

Suknia ślubna za 150 zł - czy to możliwe?

          Czy można kupić suknię ślubną za 150 zł i wyglądać w niej jak milion dolarów? Jak najbardziej! Co więcej - wiele kobiet decyduje się na taki krok. Wybierają sukienki nie z prestiżowych salonów mody ślubnej, lecz… na marketplace, lub innym popularnym sklepie internetowym. 
Sytuacja ekonomiczna na świecie jest tylko jednym z powodów, dla których przyszłe panny młode decydują się na taki krok. Wiele twierdzi, że tak duży wydatek jest po prostu absurdalny i nie chcą  płacić bajońskiej sumy za sukienkę, którą zakładają tylko na jeden wieczór. Z tego względu panie coraz częściej szukają sposobów, które pozwoliłyby im zaoszczędzić na kreacji. Sukienkę ślubną można np. wypożyczyć, lub znaleźć i Internecie, a także w sklepach z używaną odzieżą. 
Niedawno cały świat obiegło zdjęcie Shenay Braaf, która wstawiła na TikToka, nagranie, na którym prezentuje suknię ślubną, zakupioną w sklepie internetowym SHEIN. W przeliczeniu na polski złoty kosztowała ona jedynie… 150 zł! Suknia o kroju zwanym syreną opinała jej ciało, podkreślając jej talię osy i kobiece kształty. Odsłaniała ramiona i eksponowała plecy.  Rozszerzała się u dołu, gdzie tworzyła delikatny tren, który zmysłowo ciągnął się po ziemi. Kreacja przypadła do gustu komentującym, którzy komplementowali jej kreację. Pod filmikiem pojawiały się komentarze: "Wyglądałaś oszałamiająco", "Przepiękna".

Jak kupić dobrą suknię ślubną?

    Zamierzasz kupić suknię ślubną i nie chcesz zbankrutować? Pamiętaj o kilku zasadach, dzięki którym Twoja suknia będzie idealna i akurat dla             Ciebie!
- Nie liczy się cena, lecz to, jak suknia wygląda na Tobie i jak się w niej czujesz. Nie ma nic bardziej odbierającego uroku, niż panna młoda, która               nieustannie poprawia uwierającą lub mało komfortową kreację.
- Pamiętaj, że to Ty jesteś najważniejsza, nie Twoja suknia; nie dopuść do tego, by kreacja Cię przyćmiła.
- Przejrzyj oferty w komisach, wypożyczalniach i sklepach internetowych - być może czeka tam na Ciebie Twoja wymarzona suknia ślubna, w                  dodatku w wymarzonej cenie!
Lepiej kupić tańszą suknię ślubną, ale zainwestować w dobrego fotografa i kamerzystę - zdjęcia i film z wesela są piękniejszą pamiątką, niż kurząca się w szafie suknia ślubna.

Ile powinna kosztować suknia ślubna?

Ślubny nieporadnik

Twój e-mail:

Data ślubu

Rodzaj ceremonii

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.