Jakiś czas temu, brałem udział w produkcji nowego teledysku dla Agencji Stoprocent. Co tam robiłem? Zabezpieczyłem sprzętowo plan filmowy i byłem odpowiedzialny za set kamery, oświetlenie i nadzór nad kolor korekcją barwną.

Muszę Wam powiedzieć że te trzy dni na planie dały nam wszystkim nieźle w kość. Ale czego się nie robi dla efektu WOW

Ludzie z którymi przyszło mi pracować to wspaniali fachowcy w swojej dziedzinie.

Miejsce w którym mieliśmy nocować było odcięte od świata i wznosiło się 2000m npm. Żeby tam dojechać transportowały nas skutery śnieżne. 

Sceneria przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Widoki zapierały dech i nie mogliśmy nacieszyć oczu. Śnieg dopisał co ostatnio nie jest w zimie takie pewne.

Ale nie myślcie że było tak pięknie i łatwo. Temperatura wahała się pomiędzy -15 a -20 stopni Celcjusza a my pracowaliśmy od samego rana aż do późnych godzin nocnych by zrealizować cały plan.

Teledysk reżyserował Michał Jarczyk właściciel mx Studio Filmowe. Największym wyzwaniem było wymyślenie oświetlenia, które dopasowało by się do konwencji narzuconej przez reżysera. 

Niska temperatura nie przeszkodziła nam w realizacji nocnych scen w balii gdzie Kabe rapował a kodeina w tej roli Magda nęciła go i uwodziła.

Wielkie uznanie dla treserów z WolfGang i ich fantastycznej wilczycy, która pracowała na równi z nami i była gotowa  każdą komendę. Wspaniale było patrzeć z jaką pasją człowiek współpracuje z wilkiem.

 

Producent Stoprocent   Artysta Kabe

Scenariusz i reżyseria mx Studio Filmowe

Operator obrazu Bartosz Opolski

Mistrz oświetlenia Michał Kałucki

Postprodukcja i color grading  Piękny Maj

Kodeina Magdalena Krawczyk

Wilczyca WolfGang

 

 

 

Kabe i Agencja Stoprocent

16 lipca 2018
zdjęcie ludzi kabe
ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu: