Na samym początku rozwiejmy wszelkie wątpliwości związane z tytułowym zagadnieniem. Ślub Humanistyczny to niekonwencjonalna ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. Z reguły nie ma wiele wspólnego z powszechnie przyjętymi obyczajami. Przyszłe Młode Pary często decydują się na złożenie personalizowanej przysięgi lub odprawienie ślubnego rytuału w miejscu posiadającym dla nich wartość sentymentalną - może to być bar, w którym się poznali, park, gdzie odbyła się ich pierwsza randka, albo stadnina koni, do której często uczęszczają. Możliwości są tak naprawdę nieskończone, a ostateczny wybór uzależniony jest osobistych potrzeb i marzeń narzeczonych. 

Czym jest Ślub Humanistyczny?

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

       Czy w życiu świeżo upieczonej Młodej Pary istnieje ważniejsza data, niż dzień ślubu? Gdyby o to zapytać, zdecydowana większość z pewnością odpowiedziałaby, że nie. Nic w tym dziwnego - ceremonia połączenia dwóch serc to piękne wydarzenie, które tak naprawdę trudno jest przebić. Niektórzy stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej, decydując się na Ślub Humanistyczny, czyli przeprowadzony na własnych zasadach. Gdyby do tego dodać nietypową dla takiej okazji porę roku - jesień -, czy otrzymamy połączenie idealne?

Czy ślub jesienią to dobry pomysł?

    Wiele osób ma wątpliwości w tej kwestii. W końcu, to lato od zawsze było najczęściej wybieranym okresem na zaślubiny - w trakcie trwania innych pór roku ciężej o ładną pogodę. Czy jednak mimo wszystko warto podjąć to ryzyko i zdecydować się na ślub jesienią? Naszym zdaniem - jak najbardziej! Biała suknia Panny Młodej będzie pięknie wyglądać w otoczeniu złotych liści, a wyjątkowy klimat charakterystyczny dla tej pory roku sprawi, że cała ceremonia nabierze wręcz magicznego wydźwięku. Warto także wspomnieć, że jesienią - ze względu na mniejszą ilość odbywających się uroczystości - koszty wynajęcia sali weselnej mogą być nieco niższe, niż w sezonie letnim.

Jesienią wzieli Ślub Humanistyczny

19 listopada 2022
ślub humanistyczny

#Ślub Humanistyczny Jesienią

Czy jesienny Ślub Humanistyczny warto urządzić na zewnątrz?

   Już sama decyzja o wzięciu Ślubu Humanistycznego w naszym kraju uchodzi za nietypową. Dodając do tego niestandardową jak na tę okazję porę roku, czyli jesień, w rezultacie możemy stać się twórcami niezapomnianego wydarzenia. I bardzo dobrze! Taka okazja nie zdarza się dwa razy - warto zrobić więc wszystko, by była jak najbardziej wyjątkowa. Decydując się na Ślub Humanistyczny w okresie jesiennym, warto wykorzystać jej największy atut, czyli kolorowe liście. Ceremonia przeprowadzona na zewnątrz stworzy niepowtarzalny klimat, który z pewnością pokochają nie tylko Młodzi, ale także ich goście. Nie warto przejmować się ewentualnymi opadami deszczu czy zachmurzeniem - kilka kropel wody z pewnością nie ujmie ceremonii, a wręcz doda jej uroku.

Jak znaleźć miejsce na jesienny Ślub Humanistyczny

   Żeby ceremonia zaślubin mogła się odbyć, w pierwszej kolejności należy znaleźć na nią odpowiednie miejsce. Jak wcześniej wspomnieliśmy, nie istnieją w tej kwestii żadne ograniczenia. Jeśli jednak nic konkretnego nie przychodzi nam na myśl, najlepszą opcją będzie wybór rekomendowanego obiektu, który będzie nie tylko piękny, ale i wyposażony w sale do przyjęcia gości. By go znaleźć, wystarczy w wyszukiwarkę Google wpisać frazę w stylu “miejsce na ślub” z uwzględnieniem docelowego regionu. Przykładowo, dla Wielkopolski, jedną z propozycji będzie Kompleks Chobienice.

Czy na Ślub Humanistyczny warto wynająć fotografa

Gdy w grę wchodzi możliwość stworzenia pamiątek na całe życie, odpowiedź na powyższe pytanie wydaje się być oczywista. Zarówno fotograf jak i kamerzysta mogą uwiecznić całą ceremonię, a stworzone przez nich zdjęcia czy filmy w przyszłości pozwolą na powrót do tych pięknych, jednak ulotnych chwil. Nawet jeśli na początku wydawać by się mogło, że jest to zbędne, po kilku latach będziemy wdzięczni, że jednak podjęliśmy słuszną decyzję zatrudniając fotografa na swój ślub.

Ślubny nieporadnik

Twój e-mail:

Data ślubu

Rodzaj ceremonii

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA