Przede wszystkim fryzura powinna być dopasowana do kształtu twarzy, ale i szczególnej okazji. Jeśli włosy są wyjątkowo rzadkie, można postawić na przedłużanie i zagęszczanie odpowiednią metodą. Dzięki temu upięcia mogą być efektowne i nawet mając niezbyt długie włosy można zyskać wymarzoną fryzurę. Warto po wykonaniu próbnego upięcia wykonać kilka zdjęć także z profilu, by sprawdzić jak fryzura prezentuje się z każdej perspektywy. Fotograf ślubny najpopularniejsze fryzury dla ślubu humanistycznego i konwencjonalnego uwiecznia na końcu procesu ich układania, czyli na etapie utrwalania w ramach ślubnego reportażu. 

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

    Planując ślub, każda przyszła panna młoda chce każdy szczegół dopracować do perfekcji. Dlatego obok próbnego makijażu najczęściej wykonywanego na wielogodzinną imprezę, stawia również na próbną fryzurę. W końcu trzeba sprawdzić, czy uczesanie będzie odpowiednio podkreślało urodę tak jak makijaż. Dziś podpowiem Wam, jakie trendy mamy obecnie we fryzurach ślubnych. Poznacie też ponadczasowe propozycje.

Fryzury ślubne - poznaj trendy i ponadczasowe propozycje

15 grudnia 2022

# Fryzury ślubne w roku 2022 to elegancja i swoboda

    Ponieważ rok 2022 ma się ku końcowi, planując ślub warto poznać trendy we fryzurach na ślub konwencjonalny i humanistyczny. Tak naprawdę wiele się nie zmieni i te uczesania, które były modne w mijającym już roku, są polecane także w kolejnym ślubnym sezonie. Jakie to propozycje? Na pewno fryzura powinna nawiązywać do natury. Trendy rustykalne czy też boho nadal będą dominujące. Dzięki wplecionym we włosy kwiatom czy odpowiednim upięciom można uzyskać romantyczny efekt, który sprawi, że panna młoda będzie wyglądać świeżo i dziewczęco, a film ślubny czy fotografie ślubne będą niezwykle udane. Można zatem postawić na delikatne fale, warkocz klasyczny lub francuski albo upięcie części włosów i delikatne pofalowanie pozostałych, a także zwieńczenie fryzury kwiatowym wiankiem. Takie fryzury sprawdzą się zarówno na ślub humanistyczny, jak i konwencjonalny. Naturalistyczne fryzury pięknie będą się prezentować na  ślubie organizowanym w plenerze, niezależnie od tego czy ma on moc prawną, czy służy scementowaniu i potwierdzeniu żywionych do siebie uczuć w obecności bliskich i przyjaciół. Efektownie może prezentować się długi dobierany warkocz w całości zdobiony delikatnymi kwiatami. Taka fryzura świetnie pasować będzie do koronkowej kreacji ecru czy też białej z poszerzanymi rękawami o kroju w literę A lub lejącej strukturze, nawiązującej do stylistyki boho. W połączeniu z naturalnym, rozświetlającym makijażem golden hour będzie kropką nad "i" stylizacji panny młodej, której lekkość i dziewczęcość uwieczni fotograf ślubny

    Fryzura powinna być na tyle dobrze upięta czy utrwalona, by po pierwszych szaleństwach na parkiecie nadal prezentowała się świetnie i by nie były potrzebne poprawki w trakcie trwania wesela. W przypadku koków można postawić na bardziej wyraziste smokey eyes, z kolei w przypadku warkoczy czy to dobieranych czy kłosowych sprawdzi się delikatny makijaż w pastelowych barwach z lekkim efektem glow. Takie połączenia będą się pięknie prezentować w filmie z wesela, które z dumą będziecie eksponować.

Panna młoda powinna w danej fryzurze czuć się pięknie, a jednocześnie dość swobodnie.

Jaka fryzura ślubna pozwoli każdej pannie młodej błyszczeć?

Pani młoda z upietymi włosami

Ślubny nieporadnik

Twój e-mail:

Data ślubu

Miejsce ceremoni

Rodzaj ceremonii

Miejsce wesela

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA

Trendy we fryzurach ślubnych na nadchodzący 2023 rok

    Najpopularniejsze fryzury dla ślubu humanistycznego, to zdecydowanie bardzo naturalne propozycje, ale i ponadczasowe uczesania, które popularne są na ślubach konwencjonalnych. Mowa przede wszystkim o różnego rodzaju kokach. Świetnie prezentują się zarówno te upięte wysoko, które mogą podkreślić piękną, smukłą szyję panny młodej, jak i te upinane nisko, nawiązujące do eleganckich uczesań balowych. Kok można dodatkowo ozdobić piękną spinką z cyrkoniami czy innymi kamieniami. Takie upięcie świetnie pasuje do kreacji typu księżniczka z rozkloszowanym dołem i wieloma warstwami, ale i sukni ślubnej typu syrena dopasowanej do kolan i dalej lekko się rozszerzającej na kształt rybiego ogona. 

Ponadczasowa klasyka w uczesaniu ślubnym - świetny wybór do kreacji typu syrena i księżniczka  

    Najpopularniejsze fryzury dla ślubu humanistycznego, to zdecydowanie bardzo naturalne propozycje, ale i ponadczasowe uczesania, które popularne są na ślubach konwencjonalnych. Mowa przede wszystkim o różnego rodzaju kokach. Świetnie prezentują się zarówno te upięte wysoko, które mogą podkreślić piękną, smukłą szyję panny młodej, jak i te upinane nisko, nawiązujące do eleganckich uczesań balowych. Kok można dodatkwo zdobić piękną spinką z cyrkoniami czy innymi kamieniami. Takie upięcie świetnie pasuje do kreacji typu księżniczka z rozkloszowanym dołem i wieloma warstwami, ale i sukni ślubnej typu syrena dopasowanej do kolan i dalej ię rozszerzającej na kształt rybiego ogona.