Przede wszystkim jest to szybki i oryginalny sposób na pamiątkę dla gości. Zdjęcia drukują się natychmiastowo, a co za tym idzie, każdy zainteresowany będzie mógł bez problemu zachować uwieczniony kawałek swojego wspomnienia. Już samo korzystanie z fotobudki może być wyśmienitą zabawą. Często istnieje możliwość domówienia do akcesoriów. Peruki, okulary i humorystyczne nakrycia głowy pobudzają towarzystwo do świetnej zabawy. Przy odrobinie kreatywności, możemy równie dobrze przygotować takie akcesoria na własną rękę. Dzięki rekwizytom, fotobudka wywoła nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim uśmiechy na twarzach biesiadujących. Warto też podkreślić, że fotobudka to idealna atrakcja dla osób w każdym wieku. W robienie zabawnych zdjęć angażują się zarówno starsi, jak i ci najmłodsi.

Na początek kilka słów, dlaczego w ogóle warto jest wynająć fotobudkę.

© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

       Na te oraz inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym blogu. Wesele to niecodzienne i szczególne wydarzenie. Tak ważnego momentu nie zapomina się do końca życia, ale chyba każda para zdaje sobie sprawę, że uwiecznienie tego dnia na zdjęciach jest niezwykle istotne. Istnieje kilka sposobów na utrwalenie pięknych chwil. Oczywiście w tym celu najlepiej jest wynająć fotografa, który w profesjonalny sposób wykona i edytuje zdjęcia ślubne. Są jednak inne ciekawe sposoby na zachowanie weselnych wspomnień. Jednym z nich jest wynajęcie fotobudki – mobilnego mini studia fotograficznego, które w prosty sposób wywoła fotografie ślubne  i będzie jednocześnie stanowiło ciekawe tło do zdjęcia. Załóżmy, że zdecydowaliśmy się na wynajem fotobudki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

     Ważny będzie format zdjęcia, który nas interesuje. Istnieją różne rodzaje takich atrakcji. Niektóre wywołują jedno zdjęcie, a inne, pasek składający się z kilku mniejszych fotografii, które dzieli kilka sekund różnicy. Ta druga opcja jest popularniejsza i większości z nas przychodzi do głowy, gdy myślimy o fotobudce. Nie zawsze będzie nam jednak odpowiadał akurat taki format, dlatego warto upewnić się, jak będą wyglądały wydrukowane fotografie i ile będzie można ich zrobić (zalecamy oferty z nielimitowaną ilością zdjęć).

Fotobudka jakie są zalety postawienia na taką atrakcję?

14 listopada 2022
fotka fotobudka

# Fotobudka cena, ile ona kosztuje i na co trzeba się przygotować?

foto

Kolejną kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę jest czas na który wynajmujemy budkę.

     Oferty mogą się różnić w zależności od firmy. Nie zawsze trzeba będzie inwestować w całość imprezy. Firmy zazwyczaj oferują możliwość wypożyczenia na kilka godzin. W taki sposób będzie można trochę zaoszczędzić i dopasować czas do naszych preferencji. Pamiętajmy jednak, że przy większej liczbie gości i dużym zainteresowaniu mogą się pojawić niewielkie kolejki, co może być kluczowe przy planowaniu wolnej przestrzeni na budkę.

Skoro już mówimy o przestrzeni, to koniecznie upewnijmy się, czy w lokalu, w którym planujemy wesele, znajdzie się wystarczająco miejsca.

    Fotobudki nie są wielkie, ale lepiej się upewnić co do ich rozmiarów, aby uniknąć ewentualnego tłoku. Pamiętajmy, że potrzebne będzie miejsce nie tylko dla grupek robiących zdjęcie, ale także dla czekających w kolejce. Przyda się także kącik dla wspomnianych wcześniej akcesoriów. Na sam koniec pora na kluczową kwestię

Ile będzie trzeba zapłacić za wynajęcie fotobudki?

    Po raz kolejny trzeba podkreślić, że na rynku są różne oferty. Standardowa cena to przedział 750-1000 zł za od 2 do 4h. Dokładne kwoty będą się różnić w zależności od firmy dostarczającej usługę. Pomimo że fotograf jest na weselu to fotobudka jest fajną atrakcją i wartą swojej ceny.

 

Ślubny nieporadnik

Twój e-mail:

Data ślubu

Rodzaj ceremoniI

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA