© Piękny Maj 2022

 | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

ikona youtube
ikona facebook

Znajdziesz mnie też tu:

ikona youtube
ikonka facebook

Fotografia i Film

    Niekonwencjonalnie, romantycznie, luźno lub jak z bajki – jak wyobrażacie sobie wymarzone wesele w plenerze? Mam 10 pomysłów, które możecie wykorzystać podczas wesela pod chmurką, żeby gościom było wygodniej i przyjemniej. Bo udana impreza nie musi być formalna, ale powinna być dla wszystkich komfortowa – dotyczy to zarówno młodej pary, jak i zaproszonych gości. Jakie akcesoria i gadżety w wybranej tematyce mogą być gamechangerami ślubu w plenerze?

10 pomysłów na wesele w plenerze. Jakie dodatki uprzyjemnią dobrą zabawę pod chmurką?

06 stycznia 2023
ślub w plenerze
# Śluby w plenerze

    Wieczorem może zrobić się chłodniej, nawet latem – zwłaszcza w namiocie nad jeziorem czy w wiejskiej stodole. Żeby dać gościom nieco ciepełka podczas imprezy, zadbajcie o zapas koców i pledów. Mogą to być polarowe kocyki z pomponami albo gustowne pledy z frędzlami w stylu boho. Goście z pewnością docenią gest, gdy będą mogli okryć się ciepłym kocem, by odpocząć od tańców i na przykład popodziwiać blask księżyca.

2. Zapas koców i pledów na wesele pod chmurką  

    Planujecie wesele w klimatycznym ogrodzie i dojście parkietu porasta trawa? A może Wasz wymarzony ślub odbędzie się na plaży? Gwarantuję, że po jakimś czasie część zaproszonego grona będzie chciała zdjąć szpilki i mokasyny, bo im będzie po prostu niewygodnie. Żeby goście nie musieli imprezować na bosaka, przygotujcie dla nich kosz z piankowymi japonkami w różnych rozmiarach. Mogą to być też gustowne kapcie lub swojskie skarpetki antypoślizgowe – wszystko zależy od motywu przewodniego i miejsca wesela.

6. Zamienniki szpilek i niewygodnych butów na wesele w plenerze

    Niektóre panie nie będą chciały za nic w świecie rozstać się ze swoimi szpilkami. Dobrym rozwiązaniem specjalnie dla nich są nakładki na szpilki, które pozwolą na swobodne chodzenie po trawie bez zapadania się w ziemię. Wszystkie panie na obcasach będą wdzięczne za taki drobiazg na weselu w plenerze, ratujący ich ulubioną parę obuwia przed zabrudzeniem od ziemi.

7. Nakładki na szpilki dla pań

   W słoikach ze słomkami, karafkach lub szklanych butelkach z korkiem – bez względu na formę podania wody nie powinno zabraknąć na weselu, zwłaszcza w upalny dzień pod gołym niebem. Będzie piękną dekoracją każdego stołu, jeśli obsługa wesela włoży do butelek świeże owoce, listki mięty albo jadalne kwiaty. Niedroga rzecz, a niezwykle istotna podczas każdej imprezy plenerowej. Butelki powinny być przezroczyste i tak zabezpieczone, żeby owady nie mogły się do nich dostać.

8. Woda, woda i jeszcze raz woda

    Jeśli marzycie o scenerii jak z bajki, na Waszym plenerowym weselu nie może zabraknąć girland lub lampionów zawieszonych nad głowami. Pewnie organizator zatroszczy się o oświetlenie, ale warto zawsze dopytać o dodatkowe światełka wprowadzające romantyczny klimat w ogródku weselnym.

9. Plener jak z bajki

    Aby goście nie czuli się zagubieni pod gołym niebem, zadbajcie o oznaczenie drogi do toalety, baru, fotobudki oraz innych kluczowych miejsc wesela w plenerze. Drogowskazy mogą mieć formę uroczych detali i nakreślą mapę imprezowej przestrzeni.

W organizacji wesela – konwencjonalnego czy humanistycznego, w sali balowej czy wiejskiej stodole – pod uwagę bierzcie przede wszystkim własne preferencje i marzenia. Jeśli zadbacie o komfort własny, ale nie zapomnicie o wygodzie gości, impreza będzie dla wszystkich niezapomniana w pozytywnym wymiarze tego słowa.

10. W którą stronę toaleta, czyli drogowskazy na plenerowym weselu

    Co powinno znaleźć się w letnim menu wesela pod chmurką? Oczywiście lody. Można wystawić gustowne zamrażalki pełne rożków, lodów na patyku czy sorbetowych kulek w foremkach – wiele zależy od konwencji całej uroczystości. Każdy z gości będzie mógł się poczęstować, gdy najdzie go ochota na orzeźwienie. Niektóre firmy cateringowe oferują też lody z procentami, ale wtedy trzeba niezwykle uważać, żeby poczęstunek przez pomyłkę nie dostał się w ręce małoletnich gości!

5. Lody dla ochłody – z procentami lub bez

    Zanim zrobi się chłodniej, może być gorąco. Co zapewni dobrą osłonę od słońca?  Słomiane kapelusze idealnie pasujące do rustykalnych klimatów. Wachlarze w stylu glamour również przyniosą orzeźwienie w gorący dzień. Nad morzem sprawdzą się personalizowane okulary przeciwsłoneczne, które mogą pełnić rolę ślubnej pamiątki dla gości. Ładne parasole nie tylko dadzą upragniony cień, ale będą też fajnie wyglądać na ślubnych sesjach fotograficznych.

4. Ochrona przed słońcem na plenerowym weselu

    Czasem koc to za mało. Ponieważ pogoda podczas wesela w plenerze bywa nieprzewidywalna, warto mieć na wszelki wypadek w namiocie przenośne ogrzewanie. Promienniki ciepła i nagrzewnice elektryczne zapewnią ciepełko, bez którego nie obędzie się żadna impreza plenerowa w rześką noc.

3. Nagrzewnice w namiocie plenerowym

 namiot weselny

Ślubny nieporadnik

Twój e-mail:

Data ślubu

Miejsce ceremoni

Rodzaj ceremoni

Miejsce wesela

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Icon One Sp. z o.o Sp. Jawna nip 9721262692 w celu otrzymywania drogą elektroniczną informacji dotyczących świadczonych usług. Oświadczam, iż znane mi jest prawo do wglądu, zmiany i zapomnienia moich danych osobowych. Dane te podaję dobrowolnie. Zapoznałam/em się z Polityką prywatności firmy.

 
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OFERTA

1. Ochrona przeciw komarom – konieczność na weselu w plenerze

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.